To pravé místo pro Váš nákup®

Samostatná účetní

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Samostatný/samostatná účetní

Místo výkonu práce: Mikulov, Kostelní nám. 157/9

Nástup: možný ihned, případně dohodou

Náplň práce:

  • evidence a účtování dodavatelských a odběratelských faktur
  • účtování bankovních výpisů
  • evidence a účtování pohledávek (manka a škody)
  • kontrola účtů hlavní knihy
  • účast na inventurách zásob a majetku

Požadujeme:

  • základní orientace v podvojném účetnictví a daňové problematice
  • znalost práce na PC v rozsahu MS Office
  • vzdělání nejlépe s ekonomickým zaměřením, praxe výhodou
  • zodpovědný přístup k plnění úkolů, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • nástupní mzda 23 000 Kč + měsíční prémie
  • 13. plat
  • odměny za nadstandardní výkon
  • příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
  • odměny při životním a pracovním výročí
  • moderní vybavení, klimatizovaná kancelář
  • parkování v blízkosti pracoviště
  • po zapracování možnost částečného homeoffice
  • stabilní zaměstnání u ekonomicky silné společnosti

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů nejpozději do 31. 3. 2023 na e-mail: kariera@jednota.cz

Těšíme se na vás a ozveme se vám!