To pravé místo pro Váš nákup®
 

COOP CLUB

COOP Club je věrnostní systém maloobchodního řetězce Jednoty, spotřebního družstva v Mikulově, který Vám šetří peníze na další nákup za to, že nakupujete. Za každých 50 000 Kč, které zaplatíte v našich prodejnách, získáte zpět 500 Kč v podobě slevy na další nákup. V rámci jednoho „konta“ je možné získat až tři karty – jednu prémiovou (oranžovou) a dvě bonusové (šedé).

Struktura věrnostního systému

Prémiová karta:

  • základní typ karty
  • na tuto kartu se načítají všechny nákupy (body) a vyplácejí se z ní odměny

Bonusová karta:

  • karta, na kterou se nákupy (body) pouze načítají
  • nelze na ni vyplácet odměny
  • nelze ji vydat bez prémiové karty
  • karta bude vydána na jméno držitele prémiové karty

Jeden zákazník může být držitelem maximálně jedné Prémiové karty a dvou Bonusových karet.

Informace pro nové členy
V případě, že nejste ještě členy COOP Clubu, stáhněte si přihlášku zde, vytiskněte ji a pošlete na adresu Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, Kostelní nám. 157/9, 692 01 Mikulov, Doručovací číslo: 692 43 nebo odevzdejte na některé z našich prodejen. Vytištěné přihlášky jsou Vám také k dispozici na všech našich prodejnách. Po zpracování údajů Vám bude zaslána jedna základní Prémiová karta a v případě žádosti 1 až 2 doplňkové Bonusové karty.

      

Informace pro stávající členy
Výměna starých karet za nové probíhala do 30. 6. 2017. Po tomto datu se původní zelené karty staly neplatné a členství v COOP Clubu těmto zákazníkům zaniklo.

Informace o stavu finančního konta naleznete na každé Vaší účtence z pokladny.

Pro členy COOP Clubu nabízíme v akčním letáku vybrané akční zboží ještě výhodněji.

Více informací Vám poskytne obsluhující personál na prodejnách Jednoty Mikulov nebo nám Vaše dotazy piště na email: coopclub@jednota.cz.

Neváhejte a staňte se členy COOP Clubu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace