To pravé místo pro Váš nákup®
 

COOP CLUB

COOP Club je věrnostní systém maloobchodního řetězce Jednoty, spotřebního družstva v Mikulově, který Vám šetří peníze na další nákup za to, že nakupujete. Za každých 50 000 Kč, které zaplatíte v našich prodejnách, získáte zpět 500 Kč v podobě slevy na další nákup. V rámci jednoho „konta“ je možné získat až tři karty – jednu prémiovou (oranžovou) a dvě bonusové (šedé).

Struktura věrnostního systému

Prémiová karta:

  • základní typ karty
  • na tuto kartu se načítají všechny nákupy (body) a vyplácejí se z ní odměny

Bonusová karta:

  • karta, na kterou se nákupy (body) pouze načítají
  • nelze na ni vyplácet odměny
  • nelze ji vydat bez prémiové karty
  • karta bude vydána na jméno držitele prémiové karty

Jeden zákazník může být držitelem maximálně jedné Prémiové karty a dvou Bonusových karet.

Informace pro nové členy
V případě, že nejste ještě členy COOP Clubu, stáhněte si přihlášku zde, vytiskněte ji a pošlete na adresu Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, Kostelní nám. 157/9, 692 01 Mikulov, Doručovací číslo: 692 43 nebo odevzdejte na některé z našich prodejen. Vytištěné přihlášky jsou Vám také k dispozici na všech našich prodejnách. Po zpracování údajů Vám bude zaslána jedna základní Prémiová karta a v případě žádosti 1 až 2 doplňkové Bonusové karty.

Ztráta karty
V případě ztráty si kartu nechte zablokovat na telefonním čísle +420 519 500 915 a požádejte o vystavení nové karty. V případě žádosti o vystavení jakékoliv karty (prémiové i bonusové) z důvodu ztráty či výměny je vždy nutné vyplnit přihlášku do COOP Clubu na jméno vlastníka prémiové karty. Vyplněnou přihlášku zašlete na e-mail coopclub@jednota.cz nebo poštou na adresu Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, Kostelní nám. 157/9, 692 01 Mikulov, případně ji odevzdejte na prodejně. Lhůta na vyřízení zádosti je 30 dní od doručení na ředitelství. 

      

Informace pro stávající členy
Výměna starých karet za nové probíhala do 30. 6. 2017. Po tomto datu se původní zelené karty staly neplatné a členství v COOP Clubu těmto zákazníkům zaniklo.

Informace o stavu finančního konta naleznete na každé Vaší účtence z pokladny.

Pro členy COOP Clubu nabízíme v akčním letáku vybrané akční zboží ještě výhodněji.

Více informací Vám poskytne obsluhující personál na prodejnách Jednoty Mikulov nebo nám Vaše dotazy piště na email: coopclub@jednota.cz.

Neváhejte a staňte se členy COOP Clubu!