To pravé místo pro Váš nákup®
 

Obuv

Pohořelice

Prodejna o velikosti 105 m2 je umístěna v těsné blízkosti supermarketu Jednoty Mikulov v Pohořelicích. Pro stavbu jsme použili moderní modulovou technologii, díky níž byla budova postavena za rekordních 9 dnů. Rychlost a výrazná úspora investičních nákladů jsou hlavními důvody, proč jsme se rozhodli tuto technologii využít, také tvarovatelnost modulové prodejny včetně řešení jednotlivých prvků potřebných k provozu v prodejně je nadmíru variabilní. Modulová technologie nám umožňuje technicky, realizačně a hlavně obchodně zajistit provozování nové obchodní jednotky ve velmi krátké době. Do dvou měsíců od započetí stavby byla prodejna připravena k uvedení do provozu a k návštěvě prvních zákazníků.

Valtice

Prodejna obuvi ve Valticích nacházející se na ulici Mikulovská byla nově otevřena dne 15. 3. 2017.

Interiér obou prodejen je vytvořen v moderním, elegantním stylu, který koresponduje s nabízeným sortimentem. Zákazníkům tak nabízíme nákup v příjemném prostředí. Důraz jsme kladli také na funkčnost interiéru – byly instalovány postranní regály posuvné v kolejnicovém systému, za každým panelem se nachází úložný prostor, čímž jsme získali velké množství skladovacího prostoru přímo na prodejně.

V těchto prodejnách nabízíme kromě obuvi také sortiment kožené galanterie a doplňků k ošetřování obuvi, dále také spodní prádlo, punčochové, ponožkové zboží, kusový a bytový textil. 

Hustopeče

Jednota Mikulov provozuje prodej obuvi také v Hustopečích na ulici Nádražní. V této prodejně naleznou zákazníci nejen stejný sortiment jako v Pohořelicích a ve Valticích, ale také široký výběr drogistického a průmyslového zboží. 

Srdečně Vás zveme k návštěvě.