To pravé místo pro Váš nákup®
 

O nás

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově je maloobchodní síť zaměřující se na prodej potravin, drogistického a průmyslového zboží. Prodej je realizován ve vlastních prodejnách na území Břeclavska a Brna-venkova.

Celkem provozujeme 88 prodejen, které jsou zásobovány z logistického skladu v Hustopečích. Naše maloobchodní síť má kromě malých prodejen potravin na vesnicích i 17 supermarketů ve větších obcích a městech. Pro zpříjemnění nákupů prodejny průběžně modernizujeme, exteriéry prodejen získávají nový moderní vzhled, interiéry jsou vybavovány novým výstavním zařízením dle současných trendů.

Kromě maloobchodní činnosti provozujeme také lahůdkářskou výrobnu v Charvátské Nové Vsi, kde vyrábíme vlastní lahůdky – chlebíčky, saláty, pomazánky, obložené mísy i sladké pečivo a mléčné výrobky. Lahůdky lze koupit na našich prodejnách.

Od listopadu 2017 provozujeme také výrobnu masa a uzenin v Brně-Líšni. V supermarketu v Brně-Líšni denně najdete čerstvé vepřové i hovězí maso a uzenin. 

A abychom šetřili Váš čas a Vy jste se nemuseli tahat s těžkými nákupy, v roce 2020 jsme spustili e-shop s potraviny a průmyslovým zbožím www.e-coop.cz. Na našem e-shopu najdete širokou nabídku pečiva, ovoce, zeleniny, trvanlivých výrobků a průmyslového zboží. Udělejte si nákup z pohodlí domova a my Vám jej přivezeme druhý den až ke dveřím!

Těší nás, že i přes velkou konkurenci především zahraničních obchodních subjektů, zůstáváme v současné době největší ryze českou obchodní společností regionu.