To pravé místo pro Váš nákup®
 

Naše nabídka

Ve všech našich prodejnách vám nabízíme kromě standardního sortimentu od známých dodavatelů také výrobky pod vlastní značkou Coop. Jedná se o výrobky řady Klasik, Coop Quality Standard nebo Coop Premium. Více o těchto značkách si můžete přečíst v záložce privátní značky.

Součástí našeho sortimentu je také široká nabídka vlastních lahůdek. Vyrábíme saláty, pomazánky, obložené chlebíčky, aspikové mísy, sladké mléčné výrobky, listové těsto a z něj také sladké pečivo.

Od listopadu 2017 provozujeme také výrobnu masa a uzenin v Brně-Líšni. V supermarketu v Brně-Líšni denně najdete čerstvé vepřové i hovězí maso a uzeniny.

Kromě prodejen s potravinami provozujeme také prodejny obuvi v Pohořelicích, Hustopečích a Valticích, které nabízí mimo to i punčochové zboží, spodní prádlo, bytový i kusový textil.

Je samozřejmostí, že ve všech prodejnách vám poskytujeme možnost platby platební kartou, platbu stravenkami (Up, Edenred, Sodexo) včetně možnosti plateb elektronickými stravenkami (Up, Edenred, Sodexo, Benefit plus, Gusto karta) a také možnost vybrat si z vašeho účtu hotovost prostřednictvím služby cashback. Všechny naše platební terminály fungují bezkontaktně.