To pravé místo pro Váš nákup®
 

Naše nabídka

Ve všech našich prodejnách vám nabízíme kromě standardního sortimentu od známých dodavatelů také výrobky pod vlastní značkou Coop. Jedná se o výrobky řady Klasik, Coop Quality Standard nebo Coop Premium. Více o těchto značkách si můžete přečíst v záložce privátní značky.

Součástí našeho sortimentu je také široká nabídka vlastních lahůdek. Vyrábíme saláty, pomazánky, obložené chlebíčky, aspikové mísy, sladké mléčné výrobky, listové těsto a z něj také sladké pečivo.

Kromě prodejen s potravinami provozujeme také prodejny obuvi v Pohořelicích, Hustopečích a Valticích, které nabízí mimo to i punčochové zboží, spodní prádlo, bytový i kusový textil.

Je samozřejmostí, že ve všech prodejnách vám poskytujeme možnost platby platební kartou, platbu stravenkami (Up, Edenred a Sodexo) včetně možnosti plateb elektronickými stravenkami jmenovaných společností a také možnost vybrat si z vašeho účtu hotovost prostřednictvím služby cashback. Všechny naše platební terminály fungují bezkontaktně.

                                                         

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace