To pravé místo pro Váš nákup®
 

Výrobna masa a uzenin

V listopadu roku 2017 jsme v Brně Líšni otevřeli supermarket, součástí kterého byla také zákazníky oblíbená výrobna masa a uzenin.

Převzetí stávající výrobny masa a uzenin se pro nás stalo velkou výzvou, pomocí které jsme rozšířili své portfolio masa a uzenin o spoustu nových výrobků pod značkou Jednoty Mikulov. Díky tomu máme naprostou kontrolu nad tím, co uzeniny obsahují a můžeme vám nabídnout jen to nejkvalitnější zboží.

Abychom pro Vás mohli vyrábět ještě lepší uzeniny, přistoupili jsme v lednu roku 2018 k rozsáhlé rekonstrukci. Do celé výrobny byly pořízeny nové stroje, dále byla výrobna vyklizena, vymalována a také došlo k obměně elektro instalace. Sortiment se však nezměnil, stejně tak, jako naši řezníci, kteří pro vás denně bourají vepřové i hovězí maso a vyrábí Vámi tak oblíbené uzeniny. Celou prodejnu vždy provoní vůně teplého uzeného masa, které se jen těžko odolává. V obslužném pultu každý týden také najdete tradiční škvarky, které jsou naší velkou chloubou a s jejich nákupem se nevyplácí otálet, pokaždé rychle zmizí.

Velké poděkování proto patří našim řezníkům, bez kterých by výrobna masa a uzeniny nebyla taková, jaká je. Vaše spokojenost je pro nás největší motivací.

 

Adresa Kontakt
Výrobna masa a uzenin Kateřina Novotná
Náměst Karla IV. 271/28 vedoucí výroby masa a uzenin
628 00 Brno-Líšeň tel: +420 515 221 344, mob: +420 724 653 038
 

e-mail: katerina.novotna@jednota.cz