To pravé místo pro Váš nákup®

Odborný referent

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá do svého týmu kolegu/ kolegyni na pozici:

Odborný referent/odborná referentka

Místo výkonu práce: Hustopeče, Žižkova 818/55

Nástup: od 1. 9. 2023
Práce vhodná pro absolventy středních a vysokých škol.

Náplň práce:

  • pravidelný kontakt se stávajícími dodavateli
  • zodpovědnost za skladbu sortimentu zboží odpovídající požadavkům současného trhu, zabezpečení nákupu a prodeje daného sortimentu zboží
  • zpracování kupních smluv, zodpovědnost za plnění uzavřených závazků
  • administrativní činnost spojená se zakládáním, zpracováním a editací dat
  • reporting nákupu a prodeje zboží, optimalizace zásob
  • sledování spotřebitelské poptávky, ceny a jakosti zboží
  • organizace a vyhodnocení promočních akcí v rámci daného sortimentu

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost MS Office
  • znalost SAP výhodou
  • organizační schopnosti, zodpovědný přístup k plnění úkolů a pečlivost
  • příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • nástupní mzda od 25 000 Kč
  • 13. plat
  • odměny za nadstandardní výkon
  • po zapracování možnost využití práce z domu (homeoffice)
  • příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
  • odměny při životním a pracovním výročí
  • parkování v blízkosti pracoviště
  • klimatizovaná kancelář
  • stabilní zaměstnání u ekonomicky silné společnosti

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů na e-mail: kariera@jednota.cz

Těšíme se na vás a ozveme se vám!