To pravé místo pro Váš nákup®

Odborný referent

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá do svého týmu kolegu/ kolegyni na pozici:

Odborný referent/odborná referentka

Místo pracoviště: Logistický sklad Hustopeče

Nástup: od září

Náplň práce:

  • zodpovědnost za zabezpečení nákupu a prodeje daného sortimentu zboží
  • navrhuje skladbu zalistovaného zboží a daného sortimentu odpovídající požadavkům současného trhu, za účelem získání odpovídající marže
  • podává návrhy na uzavření kupních smluv v souladu s odpovídajícími předpisy a obchodním zákoníkem
  • projednávání nedostatků v dodavatelsko-odběratelských vztazích, zodpovědnost za plnění uzavřených závazků
  • kontrola vývoje a obrátky zásob zboží v prodejnách, jeho struktury a složení
  • projednávání vhodných způsobů objednacího styku s dodavateli, rozvozové plány, sortiment, zásobování
  • rozbory nákupu zboží a jejich obrátky, vyhodnocení vývoje zásob daného sortimentu
  • kontroly prodejen
  • marketingový průzkum, sledování spotřebitelské poptávky, ceny a jakosti zboží
  • organizace a vyhodnocení letákových promočních akcí v rámci daného sortimentu

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalosti PC – internet a elektronická pošta, MS Office 365
  • zkušenost v maloobchodní činnosti vítána
  • organizační schopnosti
  • zodpovědný přístup k plnění úkolů, pečlivost
  • dobré komunikační schopnosti

 Nabízíme:

  • nástupní mzda 23 000 Kč + prémie
  • zázemí stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • samostatnost a zajímavou práci
  • možnost částečného homeoffice s technickým zajištěním
  • práci v dynamickém profesionálním týmu
  • odpovídající finanční ohodnocení, 13. plat,
  • odměny při životním nebo pracovním jubileu
  • příspěvek na stravování, na dovolenou, na životní pojištění
  • benefitní systém cafeterie
  • mobilní telefon
  • možnost dalšího vzdělávání

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pak volejte na telefonní číslo 519 500 958 nebo 725 941 438, případně zašlete Váš profesní životopis na e-mail: kariera@jednota.cz