To pravé místo pro Váš nákup®

Kuchař/Kuchařka

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá do svého týmu kolegu/ kolegyni na pozici:

Kuchař/kuchařka

Místo výkonu práce: Charvátská Nová Ves, Lednická 90

Nástup: možný ihned, případně dohodou

Náplň práce:

  • výroba lahůdek (saláty, pomazánky, chlebíčky, bagety, listové těsto apod.)
  • vychystávání výrobků a zboží na prodejny
  • úklid výrobny a zázemí

Požadujeme:

  • vyučení v oboru nebo praxe výhodou
  • zodpovědný přístup k plnění úkolů a spolehlivost
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • nástupní mzda od 24 000 Kč do 28 000 Kč
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
  • odměny při životním a pracovním výročí
  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pak volejte na telefonní číslo 519 500 958 nebo 725 941 438, případně zašlete Váš profesní životopis na e-mail: kariera@jednota.cz

Těšíme se na vás a ozveme se vám!