To pravé místo pro Váš nákup®

Zástupce/kyně vedoucí prodejny Hustopeče

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Zástupce/kyně vedoucí prodejny

Místo výkonu práce: Hustopeče, Nádražní 593/2

Nástup: možný ihned, případně dohodou

Náplň práce:

• celková odpovědnost za vysokou úroveň nabízených služeb

• řízení činnosti maloobchodní prodejny a podřízených zaměstnanců

• organizace práce a pracovních procesů

• odpovědnost za dodržování zásad bezpečnosti práce, HACCP

• odpovědnost za zásobenost prodejny a plnění maloobchodního obratu

• odpovědnost za záruční lhůty a správné označení zboží

• obsluha zákazníka

• práce na pokladně, práce za obslužným úsekem

• vykonávání dalších úkolů dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:

• vyučení v oboru výhodou (prodavač, obchodník)

• praxe v maloobchodní činnosti vítána

• zkušenost s vedením a řízením zaměstnanců

• kultivované vystupování

• kladný vztah a vysokou míru úslužnosti k zákazníkům

• znalosti a dovednosti práce se zbožím

Nabízíme:

• nástupní mzda od 34 000 Kč do 38 000 Kč
• příjemné prostředí
• 13.plat
• příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona
• příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
• příspěvek na volnočasové aktivity
• odměny při životním nebo pracovním výročí.

Samozřejmostí je kompletní a důkladné zaškolení.

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Pak volejte na telefonní číslo 519 500 958 nebo 725 941 438, případně zašlete Váš profesní životopis na e-mail: kariera@jednota.cz

Těšíme se na vás a ozveme se vám!