To pravé místo pro Váš nákup®

Skladník/skladnice

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Skladník/ skladnice

Nástup: ihned nebo dohodou
Úvazek: plný
Místo výkonu práce: Hustopeče

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím ve skladech
  • vychystávání zboží (pickování)
  • používání čtečky a manipulačních prostředků
  • účast při inventurách zásob ve skladech

Požadujeme:

  • samostatnost, odpovědnost, flexibilitu
  • oprávnění na nízkozdvižný el. vozík (pokud nemáte platný průkaz, zdarma jej zajistíme)

Nabízíme:

  • nástupní mzda až 26 000 Kč
  • jednosměnný provoz, PO – PÁ (víkendy volné)
  • 13.plat
  • příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
  • odměny při životním nebo pracovním výročí
  • možnost zajištění teplých obědů (zaměstnanecká jídelna)
  • stabilní zaměstnání u ekonomicky silné společnosti

Samozřejmostí je kompletní a důkladné zaškolení.

Práce je fyzicky náročná (vhodnější pro muže).

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Pak volejte na telefonní číslo 519 500 958 nebo 725 941 438, případně zašlete Váš profesní životopis na e-mail: kariera@jednota.cz