To pravé místo pro Váš nákup®

Řezník/Řeznice

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Řezník/řeznice

Místo výkonu práce: Brno - Líšeň, Náměstí Karla IV. 271/28

Nástup: možný od 1.3.2023, případně dohodou

Náplň práce:

  • Opracování a porcování masa
  • výroba uzenin
  • Kontrola kvality surovin a obalového materiálu
  • odpovědnost za dodržování pracovních postupů a norem dle HACCP
  • odpovědnost za kvalitu a nezávadnost výrobků
  • dodržování bezpečnosti práce a hygienických norem

Požadujeme:

  • vyučení v oboru řezník – uzenář
  • praxe v bourání masa
  • výhodou praxe ve výrobě uzenin, v případě potřeby zaučíme
  • zodpovědný přístup k plnění úkolů a pečlivost

Nabízíme:

  • nástupní mzda 33 000 Kč
  • 13.plat
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, příspěvky na volnočasové aktivity, příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona, odměny při životním nebo pracovním výročí

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Pak volejte na telefonní číslo 519 500 958 nebo 725 941 438, případně zašlete Váš profesní životopis na e-mail: kariera@jednota.cz

Těšíme se na vás a ozveme se vám!