To pravé místo pro Váš nákup®

Referent/referentka správy nemovitostí

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Nástup:  dohodou

Náplň práce:

  • vedení dokumentace spojené se správou nemovitostí
  • zajištění servisu a revizí budov v souladu s legislativou
  • sledování, kontrola a vyhodnocení spotřeby energií jednotlivých odběrných míst a FVE
  • vedení odpadového hospodářství
  • komplexní zajištění agendy pronájmu nemovitostí

komunikace se státními úřady (katastrální, stavební, pozemkový aj.)

Požadujeme:

  • znalost práce na PC v rozsahu MS Office
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • orientace v současné legislativě
  • pečlivost, samostatnost, organizační schopnosti
  • praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:

  • nástupní mzda 24 000 + měsíční prémie
  • odměny za nadstandardní výkon
  • příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
  • odměny při životním a pracovním výročí
  • parkování v blízkosti pracoviště
  • moderní vybavení, klimatizovaná kancelář
  • částečný homeoffice

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů na e-mail: kariera@jednota.cz

Těšíme se na vás a ozveme se vám!