To pravé místo pro Váš nákup®
 

Privátní značky

V celé maloobchodní síti COOP Vám již od roku 1993 nabízíme privátní značky zaměřující se na kvalitu a dostupnou cenu. Jedná se o výrobky od prověřených výrobců, které nabízíme pod vlastní značkou.

Vybrat si můžete ze tří kategorií:

Klasik

Jedná se o ekonomickou diskontní řadu základních výrobků. Není vždy nutné, aby základní výrobky byly pro naše zákazníky cenově náročné. Prioritou této řady je dosažení co nejnižší ceny při dosažení standardní přijatelné kvality.

 

  COOP Quality Standard

Základní hodnotou této řady je kontrolovaná kvalita za příznivou cenu v segmentu národních a globálních značek a produktů. Spolupráce s výrobci a dodavateli při vývoji a výrobě těchto výrobků nám umožňuje pružně reagovat na požadavky našich zákazníků.

 

COOP Premium

Jedná se o výrobky nejvyšší evropské kvality za přijatelné ceny nabízené pod vlastní značkou. Poznejte, že některé výrobky mohou být skutečným zážitkem a nemusí být nutně ty nejdražší. V rámci mezinárodní spolupráce pečlivě vybíráme sortiment produktů té nejvyšší kvality.

 

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace