To pravé místo pro Váš nákup®
 

Privátní značky

Co znamená privátní značka?
Jedná se o výrobky, které najdete pouze v nabídce maloobchodní sítě COOP. Jde o zboží osvědčených výrobců, které je většinou za nižší cenu s garantovanou kvalitou. Kvalita je mnohdy srovnatelná nebo dokonce lepší než u zboží značkového. 

Naše značky
V celé maloobchodní síti COOP Vám již od roku 1993 nabízíme privátní značky zaměřující se na kvalitu a dostupnou cenu. Jedná se o výrobky od prověřených výrobců, které nabízíme pod vlastní značkou. Naše privátní značky se rozdělují do několika řad a to COOP Premium, COOP Quality Standard a Klasik. 
Všechny privátní značky COOP již řadu měsíců prochází důkladným prověřováním, obměnou i převlékáním do nových obalů. Cíl je jasný. Nabídnout zákazníkům opravdu jen to nejkvalitnější. To, co odpovídá aktuální poptávce, co respektuje zdravý životní styl i životní prostředí, co krásně vypadá, skvěle chutná a neruinuje peněženku.

Vybrat si můžete ze tří kategorií:

Klasik

Jedná se o ekonomickou diskontní řadu základních výrobků. Není vždy nutné, aby základní výrobky byly pro naše zákazníky cenově náročné. Prioritou této řady je dosažení co nejnižší ceny při dosažení standardní přijatelné kvality.

 

COOP Premium

 Jedná se o výrobky nejvyšší evropské kvality za přijatelné ceny   nabízené pod vlastní značkou. Poznejte, že některé výrobky mohou   být skutečným zážitkem a nemusí být nutně ty nejdražší. V rámci   mezinárodní spolupráce pečlivě vybíráme sortiment produktů té   nejvyšší kvality.

 

  COOP Quality Standard

  Základní hodnotou této řady je kontrolovaná kvalita za příznivou        cenu v segmentu národních a globálních značek a produktů.           Spolupráce s výrobci a dodavateli při vývoji a výrobě těchto výrobků nám umožňuje pružně reagovat na požadavky našich zákazníků. Podle účelu, ke kterému tyto výrobky slouží, jsou rozděleny do dalších kategorií. 

Od roku 2018 začal redesign privátních značek COOP Quality Standard. V průběhu dvou let změnilo obal 746 výrobků.

Značky Dolcezza a Cvack-Cvack byly nahrazeny domáčtějšími značkami Sladká tečka a Křupeto. Sladká tečka už svým názvem evokuje, že se jedná o sladkosti, o vítané sladké tečky či třešničky na dortu po namáhavém dni, náročném sportovním výkonu, celodenní túře nebo jen prostě mlsání pro navození pohody.
No a při sledování televize přece necvakáme zuby, ale něco dobrého křoupeme. Proto řada Křupeto sdružuje vše, co se dá křupat u televize, při skleničce vína, při posezení s přáteli.

Ostatní značky si své názvy ponechaly, ale důkladně byl přezkoumán každý jednotlivý výrobek, zda odpovídá požadavkům zákazníků, zda je tak kvalitní, aby se za něj COOP zaručil svým logem. No a pochopitelně všechny značky se převlékly do nových kabátů. Spolu s tím prošla úpravou i jednotlivá loga. Objevte všechny výrobky privátní značky COOP Quality Standard → www.coopmorava.com/nase-znacky.