To pravé místo pro Váš nákup®
 

Vyhrajte na rok 3× Škoda Karoq!


Nakupovat kvalitní potraviny se teď vyplatí ještě víc. Protože podzimní soutěž se značkami kvality potravin Stříhejte kolem dokola – je zase tady!

Vybírejte potraviny osvědčených značek kvality. Soutěžní loga vystřihujte, nalepujte, posílejte a hrajte s Klasáčkem o atraktivní ceny pro vás, vaši rodinu nebo váš tým.

Soutěž proběhne od 9. října 2023 do 7. ledna 2024.

 

Značky kvality vám už tradičně ukáže Klasáček. Ten vám také představí všechny výhry:

3× hlavní výhra – Škoda Karoq od Auto-Poly na rok.

13× týmová výhra – balíček kvalitních potravin a nákupní poukázka.

13× týdenní výhra – zboží dle výběru v hodnotě 3 000 Kč. Následně můžete očekávat návštěvu týmu kvalitních potravin a hodnotu výhry navýšit.

19 500× základní výhra – kuchyňské náčiní, praktické potřeby do domácnosti a drobné dárky.

 

Chcete vyhrát s Klasáčkem? Nakupujte v prodejnách COOP potraviny označené známými logy Klasa, Regionální potravina, evropskými označeními (ZTS, CHZO, CHOP), Bio „zebra“, EU „Bio list“ a dalšími. Vystřihujte loga z obalů, nalepte je na herní karty a zúčastněte se soutěže.

Všechna pravidla o soutěži, herní karty ke stažení a zajímavé informace o kvalitě potravin a značkách kvality najdete na webu akademiekvality.cz.

Více informací o soutěži se dozvíte také v reklamních materiálech přímo v našich prodejnách a na sociálních sítích. V naší soutěži vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!

Připravte se! Hrajeme!

 

1. 11. 2023


Zpět