To pravé místo pro Váš nákup®
 

Každá pomoc se počítá, staňte se DOBROdruhem


KAŽDÁ POMOC SE POČÍTÁ, STAŇTE SE DOBRODRUHEM!

V těchto složitých časech, kdy každý z nás pečlivě hospodaří a budoucnost je nejistá, se zástupci Oblastní Charity Břeclav a Jednoty, spotřebního družstva v Mikulově, spojili. Výsledkem je nový projekt DobroDruhové, který má za cíl posílit síť charitních služeb a odměnit ty, kteří pomáhají potřebným.

Dárci, kteří každý měsíc přispějí Oblastní charitě Břeclav částkou minimálně 250 Kč (registrace na www.breclav.charita.cz/dobrodruhové ), obdrží průkazku DobroDruha. S touto průkazkou získají 10% slevu na každý nákup (s výjimkou tabákových výrobků, telefonních kuponů a dárkových poukázek) ve vybrané prodejně, v supermarketech a v prodejnách obuvi Jednoty Mikulov po celém Břeclavsku, Hustopečsku, Mikulovsku a Pohořelicku a slevu v lékárně, nebo případně kávu zdarma a další benefity. Projekt je stále v růstu, a tak dárci mohou očekávat další překvapení. Benefity se budou průběžně rozšiřovat a obměňovat.
 
Oblastní charita Břeclav poskytuje důležité služby na Břeclavsku, Hustopečsku, Mikulovsku a Pohořelicku, včetně azylového domu, domácího hospice, pečovatelské služby a podpory lidí bez domova. Projekt DobroDruhové pomáhá udržet a rozvíjet tyto důležité služby díky finanční podpoře od dárců a spolupráci s partnery. Pokud máte zájem se zapojit do tohoto projektu, podrobné informace naleznete na webu www.breclav.charita.cz/dobrodruhové. Vaše příspěvky mají skutečný vliv a pomáhají těm, kteří to potřebují nejvíce.

 

 

21. 7. 2023


Zpět