To pravé místo pro Váš nákup®
 

Oslavte s námi 65 let!


Družstevnictví v českých zemích sahá svou tradicí již do 19. století. První zmínky o potravním spolku se u nás objevují v roce 1847. Hlavním motivem vzniku prvních konzumních spolků (spotřebních družstev) byla obrana proti lichvě obchodníků a překupníků při prodeji základních životních potřeb.

Milníkem se stal rok 1956, kdy sloučením lidových spotřebních družstev v místech Břežany, Hrušovany nad Jevišovkou, Dolní Dunajovice, Dolní Věstonice, Dyjákovice, Drnholec a Valtice dochází k reorganizaci a vzniká nám známé družstvo Jednota, lidové spotřební družstvo v Mikulově.

Vznik družstva se datuje k 28. 12. 1956, kdy v podobě Jednoty, lidového spotřebního družstva v Mikulově bylo zapsáno do obchodního rejstříku.

Pestrá historie formovala družstvo desetiletí do podoby, kterou známe dnes. Moderní supermarkety a nově zrekonstruované menší prodejny v okolních obcích s širokým sortimentem potravin, průmyslového zboží, obuví a doplňkovými službami.

Vážení zákazníci, děkujeme, že už 65 let jsme tím pravým místem pro Váš nákup.

 

 

 

 

8. 11. 2021


Zpět

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace