To pravé místo pro Váš nákup®
 

Modernizace supermarketu v Podivíně


V sobotu 3. února 2018 jste si mohli naposledy nakoupit v supermarketu v Podivíně. Následně byla prodejna na 4 měsíce uzavřena a probíhala zde celková rekonstrukce.  Abyste nepřišli o možnost nákupu potravin v blízkosti svého bydliště, byl u supermarketu zřízen náhradní prodej v mobilní buňce.

Dne 26. června byl znovu, po kompletní rekonstrukci, supermarket otevřen a změna je opravdu razantní. Nezůstal kámen na kameni. Těšit se můžete na nový a moderní vzhled interiéru i exteriéru. Prodejna získala novou fasádu v barvách družstva, odstínům šedé barvy dominuje oranžové logo. Nákupní prostor byl rozšířen a prodejna se pyšní novým regálovým systém, mrazáky, ledničkami, pokladnami, automatem k výkupu lahví či osvětlením. Veškeré vybavení interiéru je laděno do bílých a oranžových barev.  Prodejna byla přizpůsobena zákazníkům pro větší komfort při nakupování. Dále se prodejna pyšní zbrusu novým vybavením, mezi které patří např. regály, obslužné pulty, pokladny nebo osvětlení.

Děkujeme Vám za trpělivost a věříme, že nyní budou Vaše nákupy ještě příjemnější a pohodlnější.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

   

 

27. 6. 2018


Zpět

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace