To pravé místo pro Váš nákup®

Vedoucí IT

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá nového kolegu/ kolegyni na pozici:

Vedoucí oddělení IT

Místo pracoviště: Mikulov, Kostelní nám. 157/9

Nástup: ihned nebo dohodou

Druh úvazku: plný

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání
• ŘP skupiny B
• znalost operačních systémů
• znalost správy sítí
• znalost SAP výhodou (není podmínkou, možnost proškolení)
• zkušenosti s vedením lidí, systémový přístup, logické myšlení, spolehlivost, časovou flexibilitu

Náplň práce:
• vedení týmu IT
• realizace a koordinace nových projektů v oblasti HW a SW
• koncepce rozvoje a dalšího vývoje technologií v družstvu
• instalace, správa a dohled nad HW a SW
• správa a údržba serverů
• zabezpečení operativního servisu provozních jednotek
• správa sítě pro celé družstvo
• správa uživatelů v informačních systémech

Nabízíme:
• mzda 35 000 – 45 000 Kč
• 13. plat a 14. plat
• příspěvek na stravování, životní či důchodové pojištění, volnočasové aktivity
• odměny při významných pracovních a životních výročích
• možnost práce z domova
• pravidelná školení, semináře, odborný rozvoj
• zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti

Zaujala Vás naše nabídka?

Pošlete nám Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů na e-mail: kariera@jednota.cz nebo kontaktujte naši personalistku Marcelu Koškovou, tel. 725 941 438, 519 500 958. Získaná osobní data budou zpracována pouze za účelem výběru vhodného kandidáta na volné pracovní místo, a to po dobu, než bude pracovní místo obsazené.

Těšíme se na Vás!