To pravé místo pro Váš nákup®

Prodavač/prodavačka-pokladní v prodejně obuvi

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Místo výkonu práce: Valtice, ul. Mikulovská

Úvazek: zkrácený

Nástup: Ihned, nebo dohodou

Náplň práce:

  • aktivní obsluha zákazníků
  • práce na pokladně
  • doplňování a vystavení zboží
  • úklid prodejny a zázemí

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • vstřícný přístup k zákazníkům
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • nástupní mzda od 10 000 Kč do 12 000 Kč
  • 13. plat
  • příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona
  • příspěvky na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • odměny při životním nebo pracovním výročí

Samozřejmostí je kompletní a důkladné zaškolení.

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Pak volejte na telefonní číslo 519 500 958 nebo 725 941 438, případně zašlete životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů na e-mail: kariera@jednota.cz

Těšíme se na vás a ozveme se vám!