To pravé místo pro Váš nákup®

Vedoucí nákupu skladových dodávek

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově hledá do svého týmu kolegu/ kolegyni na pozici:

Místo pracoviště: Logistický sklad Hustopeče

Nástup: ihned

Náplň práce:

  • řízení činnosti oddělení nákupu skladových dodávek
  • zabezpečení plynulého chodu nákupu, prodeje a distribuce zboží pro prodejní místa
  • řízení zásob, vyhodnocování doby obratu zásob
  • zodpovědnost za skladbu sortimentu, výběr dodavatelů
  • zodpovědnost za uzavírání dodavatelsko-odběratelských smluv
  • vyhodnocování nákupů a prodejů zboží
  • organizace a sjednávání dohod promočních akcí
  • vyhodnocování promočních akcí

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • zkušenost s vedením týmu lidí
  • aktivní znalost MS Office
  • znalost SAP výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • nástupní mzda od 29 000 Kč
  • kvartální odměny
  • 13. a 14. plat
  • příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
  • odměny při životním nebo pracovním výročí
  • pracovní pozice umožňuje využití home office
  • stabilní zaměstnání u ekonomicky silné společnosti

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pak volejte na telefonní číslo 519 500 958 nebo 725 941 438, případně zašlete Váš profesní životopis na e-mail: kariera@jednota.cz