To pravé místo pro Váš nákup®

Referent marketing

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Referent/ka marketingu

Místo pracoviště: Mikulov

Nástup: ihned nebo dohodou

Náplň práce:

  • správa e-shopu a webových stránek
  • správa sociálních sítí a podílení se na vytváření obsahu
  • tvorba a rozesílání newsletterů
  • spolupráce při tvorbě PR článků a reklamních textů
  • spolupráce při plánování a tvorbě marketingových kampaní
  • příprava marketingových materiálů
  • vyhodnocování marketingových činností a návrh na zlepšení
  • komunikace s tiskárnou, reklamní agenturou a dalšími dodavateli reklamy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání - výhodou obor marketingu, reklamy a propagace
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • znalost grafických programů výhodou – Corel, Adobe InDesign
  • uživatelská znalost MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, SAP výhodou
  • zodpovědný a kreativní přístup k plnění úkolů, pečlivost, samostatnost, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení a příjemné vystupování

Nabízíme:

  • nástupní mzda od 23 000 Kč do 29 000 Kč
  • 13. plat
  • odměny za nadstandardní výkon
  • po zapracování možnost využití práce z domu (homeoffice)
  • příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
  • odměny při životním a pracovním výročí
  • parkování v blízkosti pracoviště
  • moderní vybavení, klimatizovaná kancelář
  • stabilní zaměstnání u ekonomicky silné společnosti
  • práce vhodná pro absolventy

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů na e-mail: kariera@jednota.cz

Získaná osobní data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta na volné pracovní místo, a to po dobu, než bude přijat vhodný uchazeč a pracovní místo bude obsazené.